Uuring: Kas maskid suurendavad suremust? Teistmoodi (mitte ortodoksne) seisukoht

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. jaanuar 2021 kell 15:55



Sõnavabadus ja erinevad arvamused on demokraatia ning vabaduse jaoks sama vajalikud kui õhk hingamiseks. Kahjuks aga on tänapäeva suurtes meediaväljaannetes neist tihti puudus. Zacharias Fögen, arst ja matemaatik, on koroona teemadel mitmeid kordi kriitiliselt sõna võtnud (nt siin). Täna avaldame temalt ühe uue artikli – mis mitte kellelegi ei meeldi – nagu ta ise kirjutab. Leiame, et täpselt see ongi ajakirjanduse ülesanne. Mitte kunagi pole dogmad olnud nii levinud kui praegu. Nagu alati, soovitame teile kõike küsimärgi alla seada. See kehtib nii meie kui ka teistest allikatest saadud info kohta. Alati tasub infot lugeda erinevatest allikatest.

 

Järgmine uuring ei meeldi kellelegi: vähemalt mitte nendele, kes mõtlevad, et COVID-19 on kõige hullem epideemia ja et vahemaa hoidmine, lockdown, maskid ja kaitsesüstimine aitavad; ja mitte ka nendele, kelle jaoks COVID-19 ei eksisteeri, kelle jaoks PCR-testid, pikaajalised järelmõjud ja haiguse raske kulgemine on väljamõeldis. Sest kui suuri meediaväljaandeid jälgida, siis eksisteerivad ju ainult need kaks poolt.

Kui üks mu varasem artikkel maskide kahjulikkusest on veel väga teoreetiline, siis käesolev uuring näitab karmi tõde.

Tänu Kansase osariigile – mis oma 105 maakonnale valiku andis, kas maski kanda või mitte – sain ma tõestada, et maski kandmise kohustus kõrgendas märkimisväärselt koroonaviirusesse suremust (nakatumise faktor 1,5).

Uuringu kohaselt on (ainult) koroonaviirusesse suremuse protsent ilma maski kandmata 0,026, see suureneb aga faktorini 11 (!) nendes Kansase osariigi piirkondades, kus kehtestati maski kandmise kohustus.

Haiguse raske kulg ja hilisemad komplikatsioonid on selgitatavad ühel põhjusel ehk ühe efekti näitel, mida mina enda järgi nimetasin, sest nimetus “virion mask stoppage and reinhalation effect” oli minu jaoks siiski liiga pikk, ja midagi peab ka nendele pidepunktiks pakkuma, kes ei ole konstruktiivsest kriitikast huvitatud.

Kuidas see niinimetatud “foegeni efekt“ siis funktsioneerib?

Välja köhitud viirusosakesed jäävad piiskadena maski sisse. Vesi aurustub spontaanselt ja puhtad viiruseosad hingatakse väga ligidalt sisse. Kuna viirusosakesed on palju väiksemad kui niiskusepiisad, siis ei jää need ülemistesse hingamisteedesse pidama, vaid liiguvad edasi kopsudesse.

Kopsudest jõuavad viirusosakesed väga kergesti vereringesse ja põhjustavad autoimmuunseid reaktsioone terves organismis.

Sellest areneb edasi kopsupõletik.

Need nimetatud soovitused üksikute punktide järelekontrollimiseks on uuringus välja toodud.

Üks asi veel: mul oleks hea meel, kui mu oletus oleks vale. Siis ei peaks ma oma lapsi enam halva sisetundega kooli saatma ja endalt igapäevases vaates (vaadates maskides inimesi) küsima, et kas see on eetiliselt õige või juba hooletu tervisekahjustus…

Uuringuga (hetkel eelretsenseerimata) saad ise tutvuda: SIIN.

 

Allikas: Reitschuster, uuring

 

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt