Delfi ja Terviseamet väänavad tõde, sest avatud kaartidega pandeemiat ära ei tõestaks?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. november 2020 kell 20:46



Fotokollaaž: Terviseamet + Telegram.ee

Möödunud nädalal ilmus Delfis uudis pealkirjaga “GRAAFIK | Ööpäevaga kinnitati 305 inimese koroonaviirusega nakatumine”, milles seisab, et “Terviseameti kodulehe andmetel kinnitati 305 inimese koroonaviirusega nakatumine” – lähimal vaatlusel selgub aga, et see on puhas vale!

 

Kui varasemalt teatati Terviseameti lehel ja sealt edasi meedias, et viimase ööpäevaga lisandus X arv positiivseid teste, siis nüüd väidavad mõlemad, et tuvastati koroonaviirusega nakatunud või koroonahaiged. Kui see muutus on tehtud teadlikult, et inimesi mõjutada, on tegemist ju kuritegelike organisatsioonidega. On ju teada, et positiivse testitulemuse saavad kirja ka need, kellel sümptomid puuduvad ehk siis on sisuliselt terved.

Foto: Delfi.ee ekraanikuva

Kes vähegi koroonakriisi eskaleerumisel pandeemiaks on silma peal hoidnud, on ammu kursis infoga, et PCR-testiga ei testita mitte koroonaviirust, vaid inimese kehas loomulikul kujul eksisteeriva geneetilise materjali genoomi RNA-d. Isegi PCR-testi metoodika looja Kary Mullis on öelnud, et positiivne test ei tähenda tingimata, et inimene on haige või nakatunud:

PCR-iga on nii, et kui sa seda hästi teed, võid tuvastada igaühel peaaegu kõike. Kui suudad võimendada ühte molekuli nii palju, et seda saab päriselt mõõta – mida PCR-test ka suudab, siis on vaid väga väheseid molekule, mida me kehas ühtegi ei leiduks”.

Sama on öelnud ka valitsuse teadusnõukogu juht Irja Lutsar, kes hiljuti sel teemal dr Eero Merilinnu Facebooki seinal toimunud vestluses osales:

Sel nädalal ERR-is ilmunud artiklis selgitas Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige Argo Lätt, et test võib anda isegi surnud viirusosakestega positiivseid tulemusi mitu kuud järjest, kui kommenteeris pärast isolatsiooni/karantiini tööle naasmise nõudeid. “Ei ole õigust nõuda talt isegi testi, sest testi tulemus võib 90 päeva olla positiivne. Test määrab ju viirusosakesi, aga viirusosakesed võivad olla ammu surnud. Me saame lihtsalt valepositiivse vastuse. Patsient ise on tegelikult terve, ta ei levita viirust. Nakkusoht on ammu möödas,” ütles arst.

Kui vaadata varasemaid gipihooaegu või isegi SARS, MERS, H1N1, Ebola ja teisi pandeemiaid, siis lisaks positiivsele testitulemusele loeti haigeteks neid, kellel olid ka HAIGUSSÜMPTOMID.

 

Milliseid numbreid vaadata?

Tuleme reaalsusesse: kui tegu on epideemiaga, arvestatakse ainult kahte näitajat: kinnitatud haiged ja suremus. Nagu eelpool selgitatud, siis PCR-testi tulemus ei ole haigusjuhtum, sest reaalse diagnoosi ja haigusjuhtumiks lugemise saab määrata ainult arst, kasutades selleks lisaks positiivsele testitulemusele ka muid näite, nagu haigussümptomite olemasolu.

Terviseamet räägib nakkusjuhtudest, kuid tegelikult on need vaid positiivsed testid. Ja kuidas saab olla inimene, keda testiti aprillis olla endiselt ohtlik novembris? Miks on algusest saadik kõik positiivsed testid endiselt üldises loetelus, kuigi need ei määra enam midagi? Lihtsalt psühholoogiliselt mõjuvad sellised numbrid millegi väga olulisena. Kogu statistika on lasteaia tasemel, sest ainult lisatakse numbreid: pluss, pluss, pluss, pluss, aga mitte ühtegi miinust. Kui inimene saab terveks, siis koroonapositiivsete arv visuaalselt ei muutu.

See on ammu selge, et testimisel ja reaalselt haigetel inimestel pole mitte mingit seost. Möödunud nädalal avaldasime artikli “Kas kõik koroonameetmed Eestis on ebaseaduslikud”, kus tuli juttu ka sellest, et möödunud nädalast saadik on juriidiliselt Saksamaal pandeemia möödas: alates 19. novembrist peavad tervishoiuasutused tõestama, et nn positiivse testiga inimesed on ka reaalselt nakkusohtlikud. Ja kui nakkust ei tuvastata, ei ole seadusega lubatud ka meetmeid rakendada. Kuna koroonastatistika koostatakse nn positiivsete PCR-testide põhjal, ei ole Saksamaal tegemist infektsioonijuhtudega, vaid ainult testitulemustega.

Kuidas täpsemalt on juriidiliselt seis sellega Eestis, selgub lähipäevil, aga kindel on see, et PCR-testiga ei tuvastata koroonaviirusesse nakatumist – sellise diagnoosi saab panna ainult arst.

Selgelt on näha, et kuigi rahvas on terve ja laibahunnikuid kusagil pole, on Eesti valitsus võtnud suunaks terve riigi täiele rahvale suruda maskid ette; piirates äritegevust ja inimõigusi, viies riigi pankroti äärele, olles ohuks nõnda rahva tervisele.

Kuigi erinevaid piiranguid on õigustühiseks nimetanud või kritiseerinud nii endine kui ka praegune õiguskantsler, kuulutas valitsus 23. novembril välja uued koroonapiirangud, sh maskikandmise kohustuse, mille korduval eiramisel ootab kuni 9600 eurone trahv. 

 

Inimõiguste piiramine ilma kõigi jaoks usutavate ja mõistetavate põhjusteta annab tagasilööke

Sellised teod ei jää tagajärgedeta – üle maailma (kaasa arvatud Eestis) on käimas lugematu arv kohtuasju inimkonnavastaste kuritegude üle ning paljud neist on saanud ka plandeemia organiseerijatele negatiivse otsuse (nt PortugalisSaksamaal, USA-s jne). Kohtupäev on vältimatu.

Võtame nüüd luubi alla Terviseameti koroonaviiruse andmestiku, kus me näeme hunnikut valeinfot. Need on lasteaia tasemel valed, iga inimene, kes oskab eesti keeles lugeda, saab sellest aru:

 

Vale nr 1

Kui varasemalt kuvati esimese statistikana “positiivseid teste”, siis nüüd kirjutatakse seal “nakkusjuhud”. Isegi PCR-testi meetodi leiutaja Kary Mullis on öelnud, et positiivne test ei tähenda, et inimene on haige või nakatunud.

Vale nr 2

Kui palju nendest ligi 10 000 positiivsest inimestest reaalselt käisid arstil? Ainult doktor saab panna diagnoosi, et inimesel on COVID19. Seda ei saa määrata Terviseamet, Synlab, PCR test jne. Terviseamet ei erista oma statistikas positiivseid teste, ilma sümptomiteta juhtumeid ja reaalselt haigeid inimesi.

Vale nr 3

Terviseameti koroonaandmestik jätab mulje, et kõik need numbrid iseloomustavad hetke seisu, aga tegelikkuses kuvatakse siin ka kevadist statistikat, sest nad kasutavad ainult ühte matemaatilist arvutust – liitmist. See tähendab, et inimene, kes sai aprillis positiivse testi tulemuse, kajastub endiselt siin statistikas pool aastat hiljem. Samuti, kui inimene reaalselt oli haige aga nüüd on tervenenud, peaks ta siit statistikast välja minema.

Vale nr 4

Terviseamet müüb pseudopandeemiat päris pandeemia pähe. Robert Koch Instituudi järgi nimetatakse pandeemiat pseudopandeemiaks siis, kui diagnoosis kasutakse numbreid, millel pole pandeemiaga mingit pistmist – siin puhul käib jutt PCR-testidest, mitte haigetest inimestest. Pandeemia toimub ainult laboris ja Terviseameti ning valitsuse kurjategijate peas.

Kui suur osa positiivsetest testidest on ilma sümptomiteta, siis nii epideemia definitsiooni järgi kui ka kainet mõistust kasutades on nad terved inimesed ja neil pole mingit pistmist Terviseameti statisikaga. Ja kui surnud inimestele ei korraldata lahkamisi (me teame, et Eestis vähemalt suve alguseni lahkamisi ei tehtud!), siis see tähendab, et ka arvutused suremuse ja haiguse leviku kohta pole tõestatud.

Et selliseid kalkulatsioone ja statistikat tõeselt teha, läheb vaja doktori diagnoosi ning viiruse testi, mitte PCR-testi ja “ekspertide” emotsionaalseid sõnavõtte. Pandeemia kirjeldustes me ei leia mitte ühtegi sõna PCR-testidest. PCR-testide statistikat saab kasutada aga väga hästi selleks, et sääsk võimendati elevandiks. Need koroonameetmed on niivõrd jaburad, et sama hästi võiks terviseameti juht Üllar Lanno teha miljon testi, et teada saada mitu pakki piima tal külmkapis on.

Tuleme reaalsusesse: epideemia puhul on kõige olulisemad ainult kaks näitajat: haigusjuhud ja suremus. Nagu eelpool selgitatud, siis PCR-testi tulemus ei ole haigusjuhtum, vaid reaalse diagnoosi saab panna ainult arst.

Ja nüüd jõuame tõesema pildini! Ka Terviseameti lehelt leiab “Haiglaravi” alamenüüst reaalsed numbrid – see on ainus leht, kus saab näha “pandeemia” numbreid, ehk me näeme, kui palju on hetkel patsiente:

Kui sa usud neid terviseameti numbreid, siis me näeme, et tänase seisuga (24.11.2020) on 147 inimest haiglaravil.

Haiglaravil patsiente: 147

Juhitaval hingamisel patsiente: 8

Intensiivravil patsiente 16

1,3 miljonilise elanikkonna puhul tähendab see seda, et raskelt koroonahaigeid inimesi on 0,0113%! 

(PS. Tuletame meelde, et 2017/2018 gripihooajal olid need numbrid palju suuremad.)

See on praktiliselt olematu % ning terviseameti juht Üllar Lanno ähvardab selle peale, et mõne nädala pärast võiks kaaluda riigi lukku keeramist?

Siin pole enam otseselt vahet, kas Lanno on psühhopaat, kinni makstud kurjategija või lihtsalt idioot – kindel on see, et see tegelane tuleks viivitamatult Terviseameti juhi kohalt vabastada!

Rahvas on terve (kui välja arvata sajad tuhanded, kes kannatavad südameveresoonkonnahaiguste, vähi, alkoholi- ja tubaka liigtarbimise tõttu tekkinud tervisehädade ja teiste haiguste käes) ja laibahunnikuid pole (välja arvatud ca 45 inimest, kes surevad iga päev)!

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees

Fotod: ekraanikuvad



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt