Bilderberglasi süüdistatakse terrorirünnakutele kaasa aitamises

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. aprill 2013 kell 16:41



 

Itaalia ülemkohtu aupresident ja endine vanemkohtunik Ferdinando Imposimato on teinud sensatsioonilise avalduse, süüdistades Euroopas toimunud terrorirünnakutes Bilderbergi gruppi.

 

Itaalia uudisteportaalis ArticoloTre kirjutatakse, et Imposimato väidab, et on leidnud dokumendi, mis vihjab Bilderbergi grupi ja äärmusparempoolsete grupi Ordine Nuovo salajasele koostööle terrorirünnakute korraldamisel.

Imposimato räägib lahendamata mõrvadest ja enda valduses olevast dokumendist ning väidab: “Ma usun seda dokumenti – pingestrateegia ja tapmiste taga on ka Bilderbergi grupp kui Suur Vend, kes kasutab terroriste ja vabamüürlasi.”

Imposimato sõnul on tema mainitud dokument saadud äärmuslaste grupi Ordine Nuovo (Uus Kord) endise liikme käest. See grupp on osalenud mitmete terrorirünnakute korraldamisel alates 1969. aastast.

 

Itaalia poliitilise olukorra mõjutamiseks kasutatakse pingestrateegiat

Pingestrateegiast rääkides peab ta silmas külma sõja ajal loodud NATO projekti Operatsioon Gladio, mis loodi algselt kommunistide-vastase tegevuse läbiviimiseks Euroopas juhul, kui Nõukogude Liit peaks need alad vallutama. Seda kasutatakse üldnimetusena kõigi NATO-st “mahajäänud” organisatsioonide kohta, mida vahel nimetatakse ka “super-NATO-ks”.

Pingestrateegia on taktika, mille abil püütakse avaliku arvamusega manipuleerida ja seda kontrollida, kasutades hirmu, propagandat, valeinfot, psühholoogilist sõjapidamist ja “false flag” (vale-lipp) tüüpi rünnakuid.

2000. aastal tegi Itaalia parlamendi komisjon kokkuvõtte, et Itaalias on rakendatud USA salaagentide poolt toetatavat pingestrateegiat, et takistada Itaalia kommunistliku partei ja sotsialistliku partei võimulepääsemist, ning süü on veeretatud nii parempoolsete kui ka vasakpoolsete äärmuslaste gruppidele.

Endine Gladio agent Vincenzo Vinciguerra on tunnistanud, et “Gladio loodi poliitilise opositsiooni demoniseerimise eesmärgil ning selleks, et sundida rahvast pöörduma valitsuse poole ja nõudma suuremat turvalisest”. 2000. aasta raportis on kirjas, et 1980. aastal toimunud rongipommi õnnetus, mille tagajärjel hukkus 85 inimest, korraldati Itaalia riigiinstitutsiooni sees olevate meeste poolt, kellel olid sidemed USA salateenistusega.

Vinciguerra selgituse järgi oli eesmärk rünnata tsiviilisikuid – naisi, lapsi ja süütuid poliitikakaugeid inimesi, et suunata Itaalia avalikkust pöörduma valitsuse poole ning paluma suuremat turvalisust. “See on kõikide karistamata jäänud pommiõnnetuste ja verevalamiste taga olev poliitiline loogika, riik ei saa ennast kuulutada nende eest vastutavaks,” selgitas Vinciguerra.

 

Bilderbergi gruppi on Itaalias süüdistatud ka varem

Bilderbergi grupp on iga-aastane arutelu, mis koondab ligi 120 kõige võimsamat inimest maailmas alates poliitikutest, ärimeestest, pankuritest, akadeemikutest, meediategelastest kuni kuninglike peredeni. Seda peetakse mõnes luksuslikus hotellis Euroopas, Kanadas või Ameerikas, aga peavoolumeedia kajastab selle toimumist väga napilt.

Neid süüdistatakse globaalsete suursündmuste mõjutamises ning presidentide ja peaministrite väljavalimises. 2009. aastal hooples Bilderbergi grupi juhataja Étienne Davignon, et Euroopa ühisraha on sellel kohtumisel loodud idee.

Imposimato kogupauk Bilderbergi suunal järgneb tema kaasmaalase, tunnustatud advokaadi Alfonso Luigi Marra nõudele, et Rooma prokuratuur uuriks Bilderbergi grupi ebaseaduslikku tegevust, pakkudes välja idee, et organisatsiooni 2011. aasta kohtumisel Šveitsis valiti Itaalia järgmiseks peaministriks Mario Monti.

Marra on nimetanud grupeeringut “põrandaaluseks vennaskonnaks”, kes leiab, et nad on seadusest kõrgemal.

 

Allikad: Infowars, Articolotre, Wikipedia, Globalist Report

Foto: Internet

 

Toimetas Katrin Suik

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt