Operatsioon Mehhiko narkokartellide vastu oli false flag?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. juuni 2013 kell 19:00



 

Kas Obama administratsiooni operatsioon Mehhiko narkokartellide vastu oli tegelikult false flag USA kodanike relvaomamise õiguse vastu, küsib Infowars.

 

 

Obama administratsiooni korraldatud operatsioon Fast and Furious (Kiired ja vihased), mille väidetav eesmärk oli Mehhiko narkodiilerite võrgustiku paljastamine, on selge läbikukkumine ning tõendusmaterjal viitab pigem sellele, et selle operatsiooni tegelik eesmärk oli hoopis false flag rünnak põhiseaduse teisele parandusele, mille alusel on Ameerika kodanikel õigus omada relvi.

 

Selle operatsiooni käigus andis alkoholi, tubaka, tulirelvade ja lõhkeainete büroo (Bureau of Alcohol, Tobacco, Firearms and Explosives) loa smugeldada nende jälgitud relvi Mehhiko piirile, kust üle 2500 tulirelva toimetati narkokartelli kätte. Osa neist relvadest kasutati hiljem USA piirivalvurite vastu ja üks piirivalvur hukkus.

 

Õige pea pärast skandaali lahvatamist hakati uurima, kas selles operatsioonis peitus midagi enamat kui läbikukkunud katse sõjas narkokartelli vastu. Portaali investors.com peatoimetaja veerus esitati küsimus, kas tegemist oli hoopis vandenõuga relvaomamise õiguse vastu, mis on õigustatud küsimus, võttes arvesse seda, et Obama administratsioon ei tee saladust oma plaanist põhiseaduse teist parandust jõuliselt saboteerida.

 

False flag operatsioonile viitavad mitmed asjaolud selles operatsioonis. Kui selle eesmärk oli narkosmugeldajaid jälitada, siis miks lõpetati markeeritud relvade jälitamine kohe, kui need ületasid Mehhiko piiri? Obama administratsioon ei pidanud vajalikuks Mehhiko valitsust operatsiooni toimumisest isegi teavitada. Obama ega peaprokurör Eric Holder ei tunnista, et nad olid sellest operatsioonist teadlikud enne, kui see avalikuks sai, ning keegi ei tunnista, et on selle jaoks loa andnud. Operatsiooniga seotud dokumentatsiooni hoitakse rangelt salajas.

 

Idee, et Obama administratsioon laseks teadlikult käiku programmi, mida nad saaksid hiljem relvaomamise õiguse vastase argumendina kasutada, ei anna vandenõuteooria mõõtu välja, võttes arvesse seda, et Obama ise on relvakontrolli eest võitlejale Sarah Bradyle varem öelnud, et tema administratsioon töötab märkamatult selles suunas, et rünnata põhiseaduse teist parandust.

 

USA salateenistuse sidemeid Mehhiko narkokartellidega on kirjeldatud juba ammu ning erinevalt avalikust seisukohast ei näi USA-l olevat eesmärgiks nende kartellide tegevuse lõpetamine, vaid vastupidi – neid treenitakse, varustatakse relvadega ning abistatakse mitmel moel, et hoida kasumlik narkoturg USA valitsuse kontrolli all.

 

Väiteid selle kohta, kuidas USA-st smugeldatakse relvi üle Mehhiko piiri ning selle tõttu tuleks relvaomamist rangemalt kontrollida, on presidendi administratsioon korduvalt esitanud, öeldes, et üle 90% Mehhikos võõrandatud relvadest on pärit USA relvapoodidest.

 

Ühendades Obama administratsiooni avaliku vaenulikkuse põhiseaduse teise paranduse vastu, Fast and Furious operatsiooni käigus kasutatud väga kahtlased meetodid ja USA valitsuse kontrolli Mehhiko narkoparunite üle, on üsna loogiline järeldus, et seda operatsiooni plaaniti rünnakuna USA inimeste relvaomamise õiguse vastu, kuid see kukkus informaatorite aktiivse tegevuse tõttu läbi.

 

Kuula lisaks samal teemal:

 

 

Allikad: Infowars, Investors.com

Pilt: 44o.com

 

Toimetas Katrin Suik

 

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt