Eksklusiivne maavälise elu teemaline dokumentaalfilm “Esimene kontakt” peagi Eestis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. detsember 2016 kell 22:55



7

Fotod: artinii.com

“Kes meist ei oleks tuttav ideega, kas me oleme siin ilmas üksi või mitte. Minu arvates oleme aga tänaseks jõudnud punkti, kus küsimus kas oleme üksi või mitte, on muutumas küsimuseks kellega me oleme,” arutleb oma artiklis Ervin Ambach, kes on dokumentaalfilmi “Esimene kontakt”, mis räägib tulnukate tsivilisatsioonist pärit Basharist ja teda kanaldavast Darryl Ankast, Eestis linastumise eestvedaja. Film jookseb kinos Artis juba kuu aja pärast, järgmise aasta jaanuaris.

 

Interneti avarustesse sukeldudes ning maavälise elu kohta googeldades mõistame, et materjali selle kohta on rohkem kui lugeda jõuaks. Kui palju sellest on tõene, jääb igaühe enda otsustada. Tõendusmaterjale on erinevate allikate väitel piisavalt, kuid peavoolumeedia ei ole eriti huvitatud selle kajastamisest.

Kas tegemist on meie ebaküpsusega või vandenõuteooriaga või mingi muu põhjusega, saame me teada varem või hiljem. Üks on selge – inimeste mass, kes usub maavälise elu olemasollu (ning ootab nendega kohtumist) kasvab jõudsalt. Ainuüksi Hiinas on üle 10 miljoni UFO-entusiasti, kes mitte ei usu, vaid on veendunud ning survestavad valitsust avalikustama maavälise elu kohta protokollitud andmeid.

 

Kas ja miks on UFO teema nii olulise tähtsusega kogu inimkonnale?

Võime ju mõelda, et mis sellest ikka muutuks, kui „naabri” nägu näeks. Kuid tegemist ei ole ainult „uue naabriga”, vaid ideega, mida ümbritseb teadmatus. Meie ühiskonnas on hirm ja teadmatus käinud käsikäes nagu „sukk ja saabas”, kuid see ajastu on lõppemas. Inimesed mõistavad üha rohkem ja rohkem, kes nad tegelikult on ning kuhu poole nad suunduda soovivad. Samuti on juhtunud minu, minu kaasa ja paljude teistega.

Jõudsasti on enesearengule hoogu andnud üle nelja aastatagune tutvumine Bashariga. Esimest korda kuulsin Bashari häält tasuta viie-osalises workshopis „Holographic Universe”.

Esmamulje Basharist oli jahmatav. Kujutlesin Bashari hüperenergilise inimesena, kes taarub ühest lava otsast teise ning räägib intensiivse tooniga elu olemusest. See energia nende sõnade taga oli nii võimas, et algul tundsin end lausa ebamugavalt. Hoolimata sellest, ei saanud ma eirata tema mõtete sügavust, mis omakorda tekitas aina enam huvi. Rohkem tema kohta uurides selgus, et tegemist ei olegi laval taaruva inimesega, vaid toolil istuva ja ennast tulevikust ja/või maavälist olendit kanaldava mehega, kelle kodanikunimi on Darryl Anka.

Darryl on kanaldanud üle 30 aasta Essessaani tsivilisatsioonist pärit olendit, keda tuntakse Bashari nime all, mis tähendab araabia keeles positiivse sõnumi toojat. Teda aina rohkem uurides ning tema mõttevorme analüüsides, püüdsin ikka ja aina leida tõestust, et milles seisneb pettus, kus on peidus konks?

Olen otsinud vastuolusid tema esitatud ideedest, kuid tulutult. Tänaseks võin öelda, et tema ideede ellurakendamine on toonud positiivse muutuse minu ja minu kallima ellu. Paljud mõttevormid on võtnud uue tähenduse. Näiteks, kui enne võrdlesin maailma pidevalt hinnangute, nagu „hea/halb” või „parem/halvem” printsiibi järgi, siis nüüd märkan hoopis erinevust ning mitmekülgsust. Mõistes, et erinevus rikastab, on võtnud ära raskuse, mida oli konstantselt tootnud võrdlemine ja sildistamine. See on kõigest üks näide paljudest muutustest eneses.

Nende aastate jooksul on tema materjali tundmaõppimine viinud sünkroonselt sündmusteahelikku, mis on juhatanud mind temaga näost-näkku kohtumiseni privaatsessioonil, mis toimus Prahas 13. oktoobril 2016.

Sellele järgnes (14.okt) Euroopa esilinastus Darryl Anka filmile „First Contact” ehk „Esimene kontakt” ning (15.okt) 4-tunnine seminar „Amplifying First Contact” ehk „Esimese kontakti võimendamine”.

Privaatsessioonil saime kaasaga vastused küsimustele, millele teadaolevalt keegi teine ei oleks osanud vastata. Enamik küsimusi olid isiklikud ega kuulu avalikult lahkamisele.

2

Ervin oma kaasa ja Darryl Ankaga (keskel)

Eesti kohta üldiselt küsides, saime teada, et erinevatel gruppidel (nt: riigiti) on iseärane arusaam kollektiivsest reaalsusest, kollektiivsete teemade uurimiseks. Nii palju kui on inimesi, on ka põhjuseid kõiksuse mitmekülgsuse kogemiseks. Kuid üldine idee seisneb selles, et me oleme väga paindlik väikerahvas ning ükskõik kui alla meid keegi ei suruks, me tõuseme uuesti üles. Oleme valinud tugeva polaarsuse vaheldumise enesearenguks ehk teisisõnu, talume lihtsamalt muutusi. Sellest võibki tulla meie kohta ütelus “Uhke rahvas” ning miks mitte olla uhke paindlikkuse üle.

Prahas toimunud seminarile kogunesid inimesed selleks, et tõsta oma vibratsiooni, mis lähendab kontakti maaväliste tsivilisatsioonidega.

Seminar „Amplifying First Contact”

Seminar „Amplifying First Contact”

Inimesed, kes seminarile tulid, olid avatud ning keskmisest rohkem teadlikud ja huvitatud maavälisest elust. Bashari seminaride ülesheitus algab tavaliselt tema poolse 15-minutilise monoloogiga, millele järgneb küsimuste- ja vastustevoor dialoogina ning seminar lõpeb Holotoop-meditatsiooniga.

Basharile küsimusi esitama saavad need paarkümmend inimest, kellele loosiõnn naeratab.

4

Küsimasaajad loosib laval välja Darryl Anka isiklikult loosikastist nimedega silte välja võttes. Sellel korral naeratas ka loosiõnn meie uuele eesti sõbrale Katrinile.

Darryl valimas välja inimesi, kes saavad küsimusi esitama Basharile

Darryl valimas välja inimesi, kes saavad küsimusi esitama Basharile

6

Darryl kanaldamas Bashari

Bashari põhiidee inimkonnale „Follow your excitement!” seisneb selles:

  1. Tee seda, mis pakub sulle kõige rohkem elevust ja naudingut;
  2. Tee seda nii hästi, kui sul on võimalik;
  3. Tegutse ilma igasuguse nõudmise ja oletuseta, sealjuures aktsepteerides saadud tulemust.

Bashari sõnade järgi on selles valemis „täielik komplekt” enese kiireimaks positiivseks arenguks, et elada iseendaga kooskõlas.

Täpsemalt ning rohkem infot sellest eduvalemist leiab inglise keeles siit.

 

7

Dokumentaalfilmi esilinastus Euroopas

14. oktoobril 2016 toimunud dokumentaalfilmi „Esimene kontakt” Euroopa esilinastusele oli kokku tulnud üle 600 inimese, kellest 80% oli väljastpoolt Tšehhit (eestlasi koos meiega teadaolevalt viis).

„Esimene kontakt” oli minu jaoks sarnast tunnet tekitav nagu kunagi “Matrix’i” filmi esimene osa, mille kaudu antakse mõista, et elu on „eesriide taga” palju sügavam, kui esialgu paistab.

See ei ole Hollywoodi film, vaid dokumentaalfilm tõestisündinud loost, milles jagatakse praktilisi nõuandeid, et elada iseendaga rohkem harmoonias.

Film põhineb Darryl Anka elulool, kuidas ta hakkas kanaldama Bashari. Filmis on elusatud tema nägemused ja kogemused ning on toodud välja teaduslik seisukoht kanaldamisest.

Samuti saab filmist vastused küsimustele, mida on juba tuhandeid aastaid küsitud: Mis on aeg? Miks me siin oleme? Mis on meie eesmärk? Kuhu edasi?

Filmi ei saa osta DVD-na. “Esimese kontakti” levitamine käib läbi isikute üle maailma, kes on võtnud endale südameasjaks seda kinodes kajastada.

Eestis on võimalik filmi näha kõigest seitsmel korral väärtkinos Artis (mis asub Tallinnas Solarise keskuses) ajavahemikul 13-19 jaanuar 2017, kell 19.00, filmil on eesti- ja venekeelsed subtiitrid.

 

Ervin Ambach

 

Infot filmi kohta: First Contact, IMDB

Pileteid on võimalik osta Piletilevist või Artis kinost

Fotod: artinii.com



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt