Orjastamise tegevuskava: C40 linnad kliimapettuse ettekäändel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. mai 2024 kell 18:21



Kui valedel ja pseudoteadustel põhinevale ÜRO Agenda 21-le kirjutasid 12. aprillil 1992 alla 6400 kohalikku omavalitsust 113 riigis ning hiljem muudeti see Agenda 2030-ks, mis mõjutas aeglaselt kliimastrateegiat ja jätkusuutlikkust terves riigis, on paralleelselt käimas mitu teistki kliimapettuse projekti. Üks neist on C40 Cities Climate Leadership Group, mille lõid 2005. aasta oktoobris Londoni linnapea Ken Livingstone ja New Yorgi linnapea Michael Bloomberg. C40 grupp viib läbi ka ÜRO toetatud ülemaailmset kampaaniat, mida tuntakse nime all Cities Race to Zero, mille raames on ühinenud enam kui 1100 väiksemat linna, et vähendada 2030. aastaks globaalseid heitkoguseid poole võrra ning luua ohtlik ja mahajäänud süsinikuvaba maailm aastaks 2050. Selles nimekirjas on ka Tallinn. Artikkel on tõlgitud Joachim Bartolli kodulehelt.

 

Kui Agenda 2030 peseb elanikkonna ajusid aeglaselt haridussüsteemi, erakondadesse ja liikumistesse kuulumise ning meediasse hiiliva desinformatsiooni kaudu, siis C40 Cities on suunatud otse suurlinnadele, et olla eeskujuks uute seaduste rakendamise ja teie elatustaseme muutmise kaudu. Ja jällegi, see kõik põhineb väljamõeldud valedel ja pseudoteadusel ning idee on järk-järgult kohustada suuri masse aeglaste muudatustega, et panna väiksemad linnad eeskuju järgima.

 

Leia nimekirjast oma lemmiklinn

C40 Cities Climate Leadership Group on praegu 96 maailma suurimast linnast koosnev rühmitus, mis esindab kaheteistkümnendikku maailma elanikkonnast ja veerandit maailma majandusest. Nende 96 linna hulgas on näiteks London, New York, Oslo, Stockholm, Kopenhaagen, Pariis, Berliin, Madrid, Rooma, Montréal, Toronto, Los Angeles, Boston, New Orleans, Phoenix, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Nairobi, Johannesburg, Dubai, Dhaka, Mumbai, Peking, Shanghai, Soul, Sydney, Melbourne ja Auckland.

Nagu peaksite teadma, on süsiniku-teema pettus. Süsinikdioksiid on elutähtis kogu Maal elavale elule ning seda kontrollib ja reguleerib suurepäraselt meie atmosfäär, kuna see jääb kitsasse vahemikku, nagu kõik nn kasvuhoonegaasid – kinnitab objektiivne teadus. Tõeline oht seisneb püüdes vähendada süsinikdioksiidi, kuna see tapaks palju taimi – mis omakorda kahjustaks meid, kuna taimed muudavad süsinikdioksiidi fotosünteesi kaudu hapnikuks.

Ehkki olete võib-olla märganud vaid väiksemaid muutusi oma elukohas, nagu suurenenud energiatarbimise ja elamispinna kulud, suurenenud reisikulud, pidevalt kallinevad teemaksud, suletud linnateed, reisipiirangud, rohkem töödeldud prügi ja müksamine äärmiselt ebatervisliku sünteetilise liha söömise poole ja nii edasi, siis kõik see läheb veel palju hullemaks.

C40 Cities ja Cities Race to Zero eesmärgid

Kui peidetakse poliitikat väljamõeldud “kliimakriisi” ja selliste moesõnade taha nagu “jätkusuutlikkus”, mis lihtsalt tähendab “vangistust”, on otsustajate peamine ülesanne vähendada 2030. aastaks heitkoguseid poole võrra, et aidata maailmas piirata “globaalset soojenemistR

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt