9. juuli 2022 kell 18:27
Uus uuring näitab, et inimesed, keda on Covidi vastu mitu korda vaktsineeritud, kannavad viirust ka kõige kauem. Tekib küsimus, kas kaitsepookimine nõrgestab immuunsüsteemi nii palju, et see ei suuda enam viirusega tõhusalt võidelda?
Saksamaal ja paljudes teistes riikides ei loeta inimest enam “täielikult vaktsineerituks” ilma eksperimentaalsete mRNA geenisüsti tõhustusdoosi(de)ta. Ajal, mil neid küsitavaid pseudovaktsiine (tõeline vaktsineerimine hoiaks ära nakatumise ja leviku, mis Covidi süstide puhul ilmselgelt ei kehti) soovitatakse isegi väikelastele ja imikutele, tekitab see küsimusi vaktsineerimise kasude/kahjude objektiivses käsitlemises.
Tõhustusdoosi saanud inimesed on kauem nakkavad
Uus uuring viiruse leviku kestuse kohta SARS-CoV-2 omikron (BA.1) infektsiooni korral näitab, et inimesed, kes on saanud tõhustusdoosi, nakkavad ilmselt oluliselt kauem kui vaktsineerimata või topelt-vaktsineeritud inimesed. Nimelt vaadeldi selles uuringus, kui kaua leidub Covidi-haigetel pärast esimest positiivset testi “kultiveeritavat viirust” ehk sellist viirust, mis võib nakatada teisi inimesi.
Uuringu autorid analüüsisid eri päevadel pärast diagnoosimist patsientide proove, et tuvastada, kui paljudel patsientidel, olenevalt nende vaktsineeritusest, oli veel elujõulisi replitseeritavaid viirusi. Tulemus on ehmatav:
See graafik näitab, et 10 päeva pärast nakatumise algust oli kolmandikul vaktsineeritud isikutest organismis veel elujõuline kultiveeritav viirus. Seevastu vaktsineerimata isikute hulgas oli kümnendal päeval nakkav vaid 6 protsenti inimestest.
See tähendab, et tõhustusdoosi saanud inimeste osakaal, kes on endiselt nakkavad (31 protsenti), on enam kui viis korda suurem kui vaktsineerimata inimeste osakaal, kes on endiselt nakkavad (6 protsenti).
Teisisõnu: 100 vaktsineeritud inimesest, kes nakatuvad SARS-CoV-2-sse, on kolmandik veel 10. päeval aktiivsete viiruste kandjad. Iga 100 vaktsineerimata inimese kohta oleks 10. päeval positiivne tulemus vaid ühel 16-st – rohkem kui viis korda vähem inimesi.
Varjatud superlevitajad
Kõnealuses uuringus osales küll suhteliselt väike arv inimesi, nii et statistiline olulisus ei ole ilmselt nii suur, kuid see näitab siiski selgelt, et tõhustusdoosiga inimesed, kes tunnevad end mõne päeva pärast paremini, on pärast paranemist veel mõne päeva nakkavad, muutudes Covidi varjatud superlevitajateks. Nii palju siis “leviku peatamisest”…
Kui see tulemus peaks nüüd suuremahulises uuringus kinnitust saama, peaksid kõik maailma valitsused tegelikult kohe reageerima. Sest tõsiasi, et viirused “elavad” kehas paar päeva kauem, on täiendav hoiatusmärk, et need tõhustusdoosid nõrgestavad massiliselt inimese immuunsüsteemi.
Allikas: Report 24 News
Tõlkis Sander Soomaa
Kommentaarid
Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.