Urve lugu: Kuidas ma ilma operatsioonita silmanägemist parandasin

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. juuli 2018 kell 16:34



Telegrami postkasti on saabunud uus tervenemislugu, seekord tegu silmanägemise parandamisega ebakonventsionaalsete ravivõtete abil. Kui meie varasemad tervenemislood on sisaldanud valdavad füüsilisi muutusi (toitumise parandamine, loodustooted jne), siis Urve Künsar soovis oma loosse kaasata ka tervenemisega seotud vaimse poole. Kui sinu jaoks tundub selline lähenemine tavatu, siis keskendu artiklit lugedes ainult sellele, kuidas Urve lühinägelikkusest vabanemiseks DMSO-d (dimetüülsulfoksiidi) ja magneesiumit kasutas ja kui kaugle on ta enda peal eksperimenteerimisega tänaseks jõudnud. Edasi anname sõna loo kangelannale endale.

 

Foto: erakogu

Alates sellest ajast, kui ma prillid sain, on mul kusagil kuklas kerinud mõte, et neist peab olema võimalik kuidagi vabaneda. Olin siis umbes 13 aastane.

Kui kuulsin operatsioonist lühinägelikkusest vabanemiseks, tundus see kui vägivaldne sekkumine mingisse protsessi. Välistasin selle, aga lahendust ka ei paistnud silmapiiril. Ega ei otsinud ka – mul olid prillid tugevusega miinus kahe ja kolme vahel, hullemaks ei läinud ja prillikandjate arvu kasv pisendas selle käsitlemist probleemina.

Kuid kohe, kui lugesin internetist katsetustest DMSO ja magneesiumiga nägemise parandamiseks, tekkis mul plaan seda proovida. Paraku oli infot vähe ja seegi paistis üksikute emotsionaalsete hõigetena siit – sealt, millest raske kinni hakata.

Aga kui oled ühe otsuse ära teinud, siis hakkab info sulle ise kätte jooksma.

Mul on olnud kontakt oma vaimse Teejuhiga aastaid, sellest olen lähemalt kirjutanud oma kodulehel www.orbiidilhumandesigniga.ee. Aga ma ei tulnud varem lihtsalt selle peale, et küsida sedasorti juhatust. Küllap polnud ma ka siis valmis veel seda kõike vastu võtma.

Ühest küsimusest kasvas välja palju järgmisi ja katsetuste käigus sain aru, kui oluline see teema tegelikult on käsile võtta. Lühi-ja kaugnägelikkusega ei pea leppima, sest pannes oma silmad koos kogu nägemismehhanismiga pidevalt samasse ebaloomulikku asendisse võtame me igasuguse võimaluse neilt puhkamiseks ja taastumiseks. Füüsilise keha sundasendid panevad meid millalgi ikka liigutama, sest kõik mis seisab, see roostetab. Aga silmadega seotud lihastelt ja närvidelt pigistame iga päev lihtsalt viimase välja. See ei ole vabandus, et seda teevad ka need ülejäänud 250 miljonit prillikandjat maailmas! Igasugune keha normaalse funktsiooni kunstlik pärssimine tekitab uue tööstusharu koos uuringute, teenuste ja lisavidinatega, mis aina süvendavad keha saamatust selle funktsiooniga hakkama saada. Kui igas olukorras positiivset otsida, siis võib ju heldimusega mõelda kuipalju toredaid inimesi selles valdkonnas töö on leidnud. Nagu sõjatööstuseski. Kuniks turul nõudmist jätkub, niikaua on alati pakkujaid.

Aga…ma olen uudishimulik ja tahan NÄHA, mis toimub siin ja kaugemal. Ma tahan saada ka edaspidi infot läbi ekraanide, lugeda raamatuid, kogeda kogu seda värvilist maailma ja ei lepi sellega, kui öeldakse, et pilt peabki järjest udusemaks minema.

 

Kas tõesti saavad silmad ainult nõrgemaks jääda?

Niisiis võtsin oma silmadega tegelemise käsile mai alguses (2018). Katsetasin erinevaid variante ja testisin, mis sobib. Algne seis: Prillid kirjutati välja 40 a tagasi, vasak silm oli -2,25, parem -2,75, viimati käisin kontrollimas 2014, aga viimastel aastatel oli mul tekkinud ka väga tugev valgustundlikkus ja seda pidevalt arvutiga töötamisest.

Juuni keskel käisin optometristi juures teste tegemas. Ta küsis minult prille, mõõtis nende tugevuse ja soovitas pärast silmade kontrolli, et võiksid sama tugevusega klaasid jääda (mõlemad -2,25). Ma polnud sellega rahul, sest tundsin, et need on liiga tugevad silmadele. Palusin ise proovida -1,75, nägin sellega kõige alumist rida selgelt. Ka -1,5-ga nägin seda sama selgelt. Miks ma siis peaksin kandma nii tugevaid prille kui vähegi välja kannatan? Tema sõnul saavad silmad ainult nõrgemaks jääda. Ja selles osas oli tal õigus – sest prille pidevalt kandes saavad silmad tõesti ainult nõrgemaks jääda. Ja ma ei süüdista teda, sest ma ju ei tea kuidas neid õpetatakse tõlgendama silmades toimuvaid protsesse ja muutusi ja ise ma ju kuidagi oma silma sisse vaadata ei saa. Lisaks puudub ilmselt ka pretsedent, et pidevalt silmi koormates nägemine kuidagi paraneda saaks. 

 

Mis ma siis täpsemalt tegin?

Alustasin mai alguses sammhaaval, kasutasin Magneesiumõli, DMSO-d, soolalahust. Üsna ruttu, ehk paari nädalaga tundsin, et saan silmad lahti teha pärani. Ja nii neid ka hoida, olenemata valguse eredusest. Ma polnud märganudki, et see mulle võimatu oli.

Harjutusi tegin kord päevas, aga need on erilised, sest minu harjutusi tuleb teha mitte vaataja positsioonilt vaid tegija positsioonilt. Proovisin internetist leitavaid harjutusi enne mitmeid, aga need ei andnud tulemusi ja tundusid väsitavad. Kuna mul on kontakt oma vaimse Teejuhiga, siis kanaldasin need ise. Igale liigutusele tuli ka põhjendus. Samamoodi sain vastused ka kõikidele katsetustele, kuipalju mida vaja ja kuhu, kui tihti mida teha. Need harjutused on tegelikult natuke laiema mõjuga; peale kahte kuud praktiseerimist tunnen, et oluliselt tundlikumaks on muutunud ka lõhnataju, sest aktiveerin iga päev kogu silmade ja nägemiskeskuse vahelolevat piirkonda.

 

Minu aktsioon pole veel lõppenud. Teen suure entusiasmiga oma katseid edasi.

Aga kirjutasin sellest juunis Facebooki kinnises grupis sellepärast, et päikesevalgusel on ka oluline roll silmanärvide ergastamisel. Seetõttu on suvi ideaalne aeg silmade tervendamisega alustamiseks. Huvi selle teema vastu osutus väga suureks. Pakkusin välja, et võin teha paaritunniseid koolitusi, sest kogu selle aja jooksul võib tekkida mitmeid tagasilööke – eelkõige sellest, et kõik füüsilise kehaga toimuvad protsessid võtavad aega. Iga päev läheb veidi paremaks, aga sellest ei saa aru. Sest muutus on nii väike ja mõõta pole eriti millegagi. Oluline on ka psühholoogiline osa – vaja tulla „ raamidest välja”, harjutada end vaatama panoraami korraga jne.
Kas ja kui kaua on vaja DMSO ja Mg-õli? See sõltub peamiselt keha saastatusest ja sellest kui vana probleemiga on tegemist.

Oma küsimusi esitades jõudsin ma ka selleni, kuidas peegelduvad energiaväljas lühi-ja kaugnägelikkuse tekkimise põhjused.

Vastused lühidalt kokkuvõetuna:

50 % ulatuses on nägemisprobleemide tekkimine seotud vaktsiinidega.

Ülejäänud 50 % jaguneb kolme peamise komponendi vahel, millest laiemalt räägin koolitustel, sest nende osakaal varieerub ja igaüks saab ise edasi tegelda ja analüüsida.

Mis puutub vaktsiinide teemasse, siis olen seda ka varem enda jaoks uurinud ja küsimusi selle kohta esitanud Teejuhile. Aga vastus ei ole nii ühene, sest seda mõju ei saa hinnata vaid füüsilise keha järgi. Me oleme palju rohkemat.

Ühiskonnas on järjest kasvanud vastasseis vaktsiinide vastaste ja pooldajate vahel. Probleem ongi tõsine, sest mõlemal on oma vaatenurgast õigus:

Human Designiga tegeldes on näha kuidas erinev energeetiline disain meie immuunsüsteemi mõjutab. Osad inimesed on väga tundlikud ja vastuvõtlikud, nende keha ei suuda allopaatiliste ravimitega toime tulla sündimisest saadik. Teine osa ei taju nii peeneid energiad ja on füüsilise tasandi muutustega rohkem seotud. Need, kellel on vaja oma energiat realiseerida avalikus elus, saada tagasisidet ja tähelepanu, neil on tavaliselt ka tugevam immuunsüsteem. Vaktsiinid paistavad neile hea lahendusena – suts ja valmis – ühtlasi vabastab see neid hirmudest ja kogu ülejäänud aja saavad pühenduda oma energia suunamiseks tegudesse. Kui nad seda teha ei saaks, siis tekiks neil blokeeringud ja hirmud, mis hakkaks ka füüsilist keha laastama. Neile ongi mitmed vaktsiinid vajalikud – aga mitte sellises mahus ja koostises nagu neid praegu meile peale surutakse.

Paraku on nende hääl arusaadavatel põhjustel alati rohkem kuulda. Kuid nad peaksid aru saama, et tundlikuma tajuga inimesed ongi siin maailmas tegemas hoopis teisi asju. Nad ei soovi olla püünel mitte saamatusest, vaid neil ongi vajadus realiseerida oma energia hoopis teiste teemadega tegeldes.

Me peame rohkem usaldama oma immuunsüsteemi, ka siis kui me ei oska aru saada selle toimimisest. Mitte ükski väline üritus selle funktsioone asendada ei saa toimida paremini algsest tervikust.

 

Urve Künsar

 

Urve silmade edulool saad silma peal hoida tema kodulehel.

Fotod: erakogu, healingtheeye.com

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt